/
Про нас

Про нас

Турагенція «Bookotpusk» – кращий відпочинок «в пакеті»
Хто не відпочиває, той – не живе. Проста аксіома, під якою підпишеться кожен. І не важливо, де і по скільки годин на добу ви працюєте, скільки у вас вихідних, і чи є вони у вас. «Професія багатодітної мами», наприклад, взагалі передбачає ненормований робочий день 24 години на добу.

Відпочивати теж треба вміти. І хто любить і цінує себе, підходять до питання відпочинку правильно, якісно і регулярно. Відпочинок – це головне правило яскравою, повноцінної і насиченого життя.

Туристична агенція «Bookotpusk» – одна з рейтингових провідних компаній в сфері туризму, яка пропонує кращі пакетні тури за найнижчою ціною і багато інших супутніх послуг. Компанія допомагає зробити ваш відпочинок незабутнім і безтурботним.

Чому « Bookotpusk  » і чому пакетний тур
З «Букотпуском» ви отримуєте готовий відпочинок «під ключ». У цьому головна перевага пакетних турів. Пакетні тури – ідеальне і досить затребуване рішення для українців, які не хочуть обтяжувати себе організаційними деталями і переживати по кожній дрібниці в поїздці.

Вибираючи пакетні тури в агентстві «Bookotpusk», єдине, про що вам доведеться подбати, – це визначитися з напрямком, видом відпочинку, зібрати валізу і оплатити путівку. Про решту: перельоті, проживання, харчування, трансфер, медичне страхування, екскурсіях, гідах та інше, що може входить в конкретний варіант відпочинку, подбає туроператор. Туристичне агентство дорожить своєю репутацією і співпрацює тільки з надійними і перевіреними компаніями.

Менеджери планують тури таким чином, щоб клієнт отримав якісний відпочинок за мінімальною вартістю.

З «Bookotpusk» не страшно їхати в будь-яку країну, тому що кожному клієнту надається цілодобова онлайн підтримка. Ви можете зателефонувати в колл-центр турагентства в будь-який час з будь-якого проблемного питання і отримати кваліфіковану допомогу.

«Bookotpusk» втілить в реальність ваші найзаповітніші мрії про відпочинок.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту